Yenilikçi dijital çözümler.

 

TÜRKÇE ENGLISH

Hakkımızda

 

Türkiye’nin ilk dijital baskı merkezlerinden biri olan Dijital Grup, 1998 yılında dijital baskı ve reklam uygulamalarında hizmet sunmak üzere kurulmuştur.

Açık hava ve iç mekan reklamcılığının gelişme ve yenilenen teknoloji ile farklılaşma sürecini, Dijital Grup sürekli olarak hizmetler ve çözümlerine yansıtmıştır.

Hizmetlerinde uluslararası kalite standartlarına öncelik veren Dijital Grup, reklamcılık eğitim ve yüksek tecrübesine sahip yetkin ekibi ile ulusal ve uluslararası bir çok markanın çeşitli reklam çözümlerine ortaklık etmektedir.

Dijital baskı alanında, poster, pano, cam, vitrin, araç baskı ve montajlarının yanında çeşitli stant ve mimari ürün uygulamaları ile markaların reklam ürünleri ihtiyaçlarını karşılayan Dijital Grup, profesyonel tasarım ekibi ile dijital çözümler kapsamında da, e-bülten tasarım ve uygulamalarından video çözümlerine, web banner tasarım ve uygulamalarından dijital broşür ve katalog tasarımına kadar hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin her noktasında hizmet ve ürün sunma kabiliyetine sahip olan Dijital Grup, 20 yılı aşkın reklamcılık tecrübesi ile bir çok başarılı proje gerçekleştirmiş, Türkiye’nin ilk savaş uçakları, sivil uçaklar, savaş gemisi ve denizaltı dijital baskı ve montajları ile de farklı mecralardaki başarısını ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.